Відео з youtube

Ваш отзыв важен для нас. Мы ценим каждого нашего ученика. Ниже вы можете увидеть их отзывы о нас:

Хочеться написати відгук про курси бухгалтерів Онлайн щоб ті ,хто як я сумнівалися не боялися,бо дуже зручно.
Сподобалося що курси практичні ,в ефірі,є можливість задавати питання і підтримується діалог з викладачем , багато практики і є відеозапис,що дуже зручно для виконання домашнього завдання.
Після курсу самостійно веду декілька ФОП, всього навчилася на курсах. Велике дякую за вашу працю. Бажаю процвітання навчальному центру і багато учнів.
 
Дата: 24 февраля 2023
Размещено от: Юлія
Рівень викладачів відчувається в спілкуванні ще до навчання. Я практикуючий бухгалтер і в мене були проблеми ,з якими я зверталася до аудиторів і драла консультації, вони підключалися ,але не могли ,у відмінності від Наталії Петрівни знайти проблему. Я чесно кажучи була шокована,що я тільки озвучила свою проблему вона мені підказала в чому проблема і що робити . Вирішила що піду до неї повчуся .
 
Дата: 24 февраля 2023
Размещено от: Інна
Я в захваті від курсів бухгалтерів в Києві . Раніше вже я навчалася на курсах , але це зовсім інші курси!. Тут практика реальна! Після курсу вільно працюєш в програмі і розумієш що ти робиш .
 
Дата: 15 февраля 2023
Размещено от: Оксана
Шукала курси бухгалтерів Онлайн з живим спілкуванням та практикою ,не відеозапис і нарешті знайшла те ,що мені потрібно. Дуже зручно що надається доступ до ознайомлення з методикою проведення навчання онлайн та можливістю обрати викладача.

Курси бухгалтерів Онлайн підходять для учнів з нуля,в цьому переконалася особисто.

Перед відкриттям власної фірми я вирішила навчитися вести бухгалтерію самостійно і всього навчилася на курсах, особливо виставляти і оплачувати рахунки. Зарплата складніша ', багато налаштувань і знання законодавства. Але розібралася з усім. Дякую вам за вашу працю. Бажаю здоров'я та мирного неба і гарних учнів.
 
Дата: 10 февраля 2023
Размещено от: Наталія
Дякую за класний курс для ФОПа. Все детально для таких як я з нуля. Вже здала перший звіт. Викладач від бога . Бажаю процвітання навчальному центру Пульс і гарних учнів
 
Дата: 09 февраля 2023
Размещено от: Дарина
Діана Петрівна! Хочу висловити Вам свою подяку та сказати велике спасибі за чудове викладання, навчання та підтримку. Дякую за досвід та знання, якими ви з нами щедро ділилися. Дякую також центру за можливість здобути у такий короткий термін нових навичок та знань. Бажаю Вам міцного здоров'я та миру. Дуже дякую!????????????♥️????
 
Дата: 07 февраля 2023
Размещено от: Олена
Класні курси бухгалтерів. Жалко що в університету так не вчать. Викладач весь курс дає своїми словами. Дуже багато практики. За декілька занять працюєш в програмі самостійно. Дякую що ви є.
 
Дата: 05 февраля 2023
Размещено от: Юлія
Хочу подякувати Діанні Петрівні за онлайн курс бухгалтера . Дуже зручно,все зрозуміло в класно що після заняття ще маєш відеозапис заняття для виконання домашнього завдання. Бажаю гарних учнів та процвітання навчальному центру Пульс
 
Дата: 30 января 2023
Размещено от: Ольга
Хороші бухгалтерські курси. Підходять для тих, хто з нуля. Все детально пояснюється своїми словами. Мені зашли дуже. Я два місяці(навіть забула що війна) постійно займалася. Зручно що все повторюєш в домашніх базах. Гарно підібраний методичний матеріал. Я в захваті, що все получається.
Нп радостях шукаю вже курси по дизайну сайта та програмування. Після бухгалтерських курсів зародилася ідея відкрити власну справу.
 
Дата: 24 января 2023
Размещено от: Галина
Найкращі враження від навчання на курсах бухгалтера в навчальному центрі Пульс. На курси прийшла з нуля,зовсім з іншої сфери.
Такого вміння навчити людей з нуля я навіть в школі не бачила . Класно що багато практики,все своїми словами,багато пояснень і життєвих прикладів. Наталія Петрівна фахівець і це відчувається з перших хвилин спілкування.
Ще на курсах запропонували роботу бухгалтера і тепер я працюю в класній компанії. Головний бухгалтер тільки запитала де я вчилася . Всьому навчилася на курсах бухгалтера,за що дуже вдячна Наталії Петрівні. Бажаю процвітання центру Пульс і гарних учнів.
 
Дата: 14 января 2023
Размещено от: Ольга


Оставить отзыв
*обязательные поля.
Ваше имя:*
Email:*
Ваше фото:
Фото не должно быть больше 500x500 px и размером до 250 kb
Защитный код:
Введите код сюда:*
Ваш отзыв:*