Ваш отзыв важен для нас. Мы ценим каждого нашего ученика. Ниже вы можете увидеть их отзывы о нас:

Спасибо за знания.Очень понравилось.Не думала ,что технарь может за такое короткое время научиться бухгалтерии . Буду Вас рекомендовать. Вы лучшие!!
 
Дата: 15 августа 2017
Размещено от: Ольга
Класні курси ! В моєму житті -це перші курси і мені дуже сподобалось вчитися.За короткий час я оволоділа знаннями бухгалтерії і навчилася вільно працювати в 1 С. На цьому я не зупинюсь.Дуже сподобалося вчитися ( в університеті не було цікаво). Все залежить від викладача. Наталія Петрівна -класна і фахівець.
 
Дата: 09 августа 2017
Размещено от: Тетяна
Дякую за Вашу важку працю.Вибираючи курси бухгалтерів в Києві уважно вивчала відгуки ,але основним важелем було для мене викладання українською мовою та практика в 1С 8 . В навчальному центрі "Пульс" я це отримала в повному обсязі. Задоволена і результатом і вдячна за отриману роботу бухгалтера . Записала свою подругу на курси .
 
Дата: 24 июля 2017
Размещено от: Олена
Результатом та отриманими знаннями задоволена.Сподобався підхід та манера викладання курсу. Матеріал викладався зрозуміло ,доступно та легко до сприйняття .Сподобалось наявність практичних занять. Дякую за парофесійний підхід.Бажаю розвитку та успіху.
 
Дата: 20 июля 2017
Размещено от: Даневич Людмила
Наталия Петровна- прекрасный преподаватель,хороший,добрый человек и ас в бухгалтерии. Вся наша группа очень довольна .Все в группе свободно работают в 1С и разбираютсяв бухучете. Спасибо .
 
Дата: 09 июля 2017
Размещено от: Ксения
Девочки спасибо за Ваш труд . Курс бухгалтера с нуля советую пройти именно в учебном центре Пульс . Все как на сайте .Практики -100% и обьясняется все своими словами. Хороших учеников Вам и расширения масштабов деятельности.
 
Дата: 28 июня 2017
Размещено от: Людмила Ивановна
Наталия Петровна -профессионал ! Владеет в совершенстве программой 1С 8.3 и знаниями бухучета. Советую . За 5 дней освоила программу полностью .
 
Дата: 28 июня 2017
Размещено от: Наталия
Дуже задоволена результатом Прийшла на курс "1 С 8",зрозуміла ,що деякі терміни для мене нові та погодилася на пропозицію адміністратора пройти повний комплекс з нуля . Але такого результату не очікувала .Нарешті змінила роботу банківського працівника на заступника головного бухгалтера . Моя порада: "Вчитися ніколи не пізно "-головне бажання та гарний викладач. А в Наталії Петрівни дар та досвід .
 
Дата: 16 июня 2017
Размещено от: Тетяна
Очень понравился Курс "Главного бухгалтера +1С 8.3".Все четко ,понятно ,доступно. Самое главное практика .
 
Дата: 13 июня 2017
Размещено от: Елена
Дуже дякую за професійно даний матеріал українською мовою . Вдячна долі ,що потрапила саме в навчальний центр "Пульс" . Інформація на сайті відповідає данному курсу бухгалтера з нуля . Сподобалось ,що матеріал подано на практичних прикладах і до кінця курсу всі,дійсно працюють самостійно.. Буду радити навчальний центр "Пульс " своїм друзям та знайомим .
 
Дата: 09 июня 2017
Размещено от: Ольга


Оставить отзыв
*обязательные поля.
Ваше имя:*
Email:*
Ваше фото:
Фото не должно быть больше 500x500 px и размером до 250 kb
Защитный код:
Введите код сюда:*
Ваш отзыв:*