Ваш отзыв важен для нас. Мы ценим каждого нашего ученика. Ниже вы можете увидеть их отзывы о нас:

Відвідувала в навчальному центрі Пульс курси 1С підприємство 8.3. Дуже доступно, методичка просто золото. Викладач дуже приємна і з гарними темпами. Особисто я раніше не відвідувала такого рівня курсів. Рекомендую
 
Дата: 02 марта 2019
Размещено от: Світлана
Лишаю найкращі побажання Наталії Петрівні і всьому чудовому колективу навчального центру "Пульс". Ваша справа нелегка, але дуже потрібна людям. Вже втомилися від теорії в ВНЗ і незрозуміло податкового кодексу. Саме так, як робите ви потрібно вчити, все своїми словами, на практичних прикладах. Дуже велике дякую. Завдяки вашим курсами знайшла роботу.
 
Дата: 26 февраля 2019
Размещено от: Людмила
Відповідь для Андрія на відгук.

Ми цінемо кожного нашого клієнта. Дуже прикро, що Вам не вдалося подати заявку на нашому сайті. Він захищений від вірусних клієнтів і відчуває від кого отримувати заявки, а кого відсилати в спам. Хто бажає попасти на курси просто пишуть в вайбері, телефонують або на пошту Pulsfastiv@ukr.net,якщо не змогли відправити заявку з першої спроби.
 
Дата: 24 февраля 2019
Размещено от: Адміністратор навчального центру ПУЛЬС
Стояла перед вибором в який навчальний центр йти навчатися на курси бухгалтерів. Пропозицій безліч. Поспілкувававшись з адмінами різних центрів в мене не лишилося вибору, крім Пульсу. Адже саме в Пульсі тільки на весь Київ викладають українською. Ну а з практикою та з поясненнями викладача, який не читає лекції з конспектів, а все своїми словами, з своєї голови я була просто приголомшена. Дуже класні курси, але мені мало. Готова платити, щоб поглибити курс, додати нюансів.
 
Дата: 24 февраля 2019
Размещено от: Олена
Уважаемое руководство Учебного Центра, скажите у Вас реально переизбыток абитуриентов? Если нет, то примите к сведению что администрирует Вам сайт реально МУДАК! с шести раз отправить заявку на обучение на все шесть были выданы ошибки либо "Invalid Input", либо

"Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її." size="20" name="form[Email]" id="Email" class="rsform-input-box"/>".. остальные не не принятые данные уже не фиксировал. Может дурак я и не попадаю по клавиатуре - но за это время без особой сложности заполнил и отправил три заявки с других сайтов, а возможно у Вас кто то результативно "работает" на конкурентов. На сайте прописана хорошая программа обучения, но попасть к Вам сложнее чем на прием к премьеру..

Делайте выводы..
 
Дата: 18 февраля 2019
Размещено от: Андрей
Хочу подякувати за гарне викладання складного матеріалу. Місяць ходив, консультувався, не міг розібратися яку систему оподаткування обрати і чим відрізняється ТОВ від ФОП, а на курсах все детально, по полочках пояснили, показали. Дуже задоволений. Сам все веду.
 
Дата: 17 февраля 2019
Размещено от: Дмитро
Хочу подякувати за навчання. Якби так вчили в університеті. Прикро, що 6 років навчання в ВНЗ дають менше, ніж 2 місяця на курсах бухгалтера.
На ці курси потрібно було йти на першому курсі.
Мої однокурсники пішли на курси бухгалтерів ще на 2 курсі, а я вважала, що вони не потрібні, але я дуже помилялася.
Відразу після курсів влаштувалася на роботу. Навчили на курсах бухгалтера розуміти бухгалтерів і працювати в 1С 8.3
 
Дата: 16 февраля 2019
Размещено от: Дарина
Прийшла на курси бухгалтерів за практикою. Раніше вже відвідувала бухгалтерські курси, але після декретної відпустки вирішила поновити знання, багато чого змінилося.
Є з чим зрівняти. Сподобалось, що все пояснюється своїми словами, пояснили, показали і ти сам робиш, дома повторюєш.
Інформації дуже багато. За такий короткий час я розібралася в багатьох речах, по яким в мене все життя були питання. Хотілось би, щоб курс був довшим, хоча пів року. Дякую і хочу побажати гарних учнів
 
Дата: 16 февраля 2019
Размещено от: Олена
Дякую за отриману практику по бухгалтерському обліку. Це мої треті курси бухгалтерів,є з чим порівнювати . Спочатку сумнівалася чи йти ,але що не зробиш заради подруги. Дуже потрібно було вивчити 1C , Лишилися задоволені. Викладач чудовий з великим досвідом ,що відчувається з першого заняття.
 
Дата: 14 февраля 2019
Размещено от: Татьяна
Курси бухгалтерів вибирав по відгукам з різних сайтів та форумів. Сподівався ,що хоч поняття про бухгалтерію мати буду,але і не думав ,що розберуся з дебетом та кредитом так легко .В системах оподаткування були прогалини ,але викладач чітко на прикладах все пояснила . І саме цікаве,що за декілька занять працюєш сам в 1С . Цікава зарплата,кадровий облік ,необоротні активи та визначення першої події запам"яталося . Хочу подякувати та побажати гарних учнів.
 
Дата: 14 февраля 2019
Размещено от: Олександр


Оставить отзыв
*обязательные поля.
Ваше имя:*
Email:*
Ваше фото:
Фото не должно быть больше 500x500 px и размером до 250 kb
Защитный код:
Введите код сюда:*
Ваш отзыв:*