Ваш отзыв важен для нас. Мы ценим каждого нашего ученика. Ниже вы можете увидеть их отзывы о нас:

Дякую за чудовий курс для керівників . Раджу всім . Особливо вдячний Наталії Петрівни. Фахівець своєї справи
 
Дата: 12 октября 2020
Размещено от: Олег
Хочется поблагодарить преподавателя Степаненко Наталию Петровну за обучение бухгалтерии. Очень интересный и очень полезный курс Бухгалтерский учёт с нуля в комплексе с 1С 8.3 и главный бухгалтер. Проходила курс Онлайн, очень удобно, тем более если нету возможности приехать в Киев.

Организация курса была отличная, ни одного пропуска, ни опозданий, все чётко и понятно. Не ожидала. Преподаватель очень добрая и в совершенстве владеет материалом, отвечает на все вопросы.


 
Дата: 06 октября 2020
Размещено от: Инна
Дуже рідко в житті зустрічаєш таких людей як Наталія Петрівна. Фахівець і викладач від бога . Дуже швидко йде час. За 2 місяці реально можливо навчитися.Дякую і гарних вам слухачів
 
Дата: 01 октября 2020
Размещено от: Олена Миколаївна
Курси бухгалтерів дуже хороші,особливо з нуля. Сама не зрозуміла як швидко навчилася виставляти рахунки, нараховували зарплату, подавати звітність
Рекомендую
 
Дата: 30 сентября 2020
Размещено от: Олена
Мені, як керівнику підприємства потрібно було розібратися в бухгалтерії. Шукала курси, відвідувала декілька пробних занять. В навчальний центр Пудьс попала за рекомендацією своєї знайомої. Сподобалася подача і викладач. Для себе зробила висновки, що на курси потрібно було йти до відкриття підприємства
Дуже вдячна.
 
Дата: 30 сентября 2020
Размещено от: Тктяна
Дуже хочу подякувати викладачу Наталії Петрівни за її безцінну працю. Я не зустрічала таких добрих і віданних своїй праці людей. Викладач кайфує від своєї роботи. Всі з нуля працюють самостійно. Я шокована сама з себе, думала бухгалтерія не моє, але помилялася.
 
Дата: 25 сентября 2020
Размещено от: Інна
Дуже дякую за можливість навчатися на курсах бухгалтерів Онлайн .Я сама з Чернівців .курсів бухгалтера не знайшла в себе .Спочатку сумнівалася,але коли почалася робота в 1С і все так роз"яснюють на нормальній і доступній мові. Курс для тих,хто хоче навчитися сам вести бухгалтерію.Я хотіла саме цього .Навчилися.
 
Дата: 22 сентября 2020
Размещено от: Оксана
Спасибо за ваш труд и ваше терпение. Такие сложные вещи так легко объяснять могут только профессионалы.
Очень осталась довольна курсами бухгалтера.
 
Дата: 21 сентября 2020
Размещено от: Екатерина
Лишилася без роботи та чоловіка під час карантину. Пройшла курси бухгалтерів онлайн і відкрила ФОП. Всьому навчилася на курсах. Сама тепер надаю послуги. Дуже зручно. Дякую
 
Дата: 16 сентября 2020
Размещено от: Дарина
Хочу висловити подяку всьому колективу за можливість прослухати висококваліфіковані курси для бухгалтерів.

Викладачі стисло та зрозуміло викладають теорію бухгалтерського обліку, що тісно переплітається з практичними заняттями і дає можливість добре закріпити матеріал, і навіть новачку спробувати себе в ролі справжнього бухгалтера.

Матеріал подається доступно на конкретних прикладах. Викладається сама суть теми, основні ключові поняття і принципи, разом з тим, теми занять охоплюють усі, без виключення, аспекти ведення бухгалтерського обліку.

В процесі навчання викладачі також надають матеріали нормативної документації.

Я дуже задоволена, що вибрала саме ці курси. Отримані знання допоможуть мені вдосконалитися в своєму професійному розвитку."
 
Дата: 15 сентября 2020
Размещено от: Олена


Оставить отзыв
*обязательные поля.
Ваше имя:*
Email:*
Ваше фото:
Фото не должно быть больше 500x500 px и размером до 250 kb
Защитный код:
Введите код сюда:*
Ваш отзыв:*