Ваш отзыв важен для нас. Мы ценим каждого нашего ученика. Ниже вы можете увидеть их отзывы о нас:

Дякую за знання та практику. Після курсів бухгалтерів навчилася не тільки працювати в 1С 8.3 , а і розуміти бухгалтерію. Відчуваю себе впевнено і можу пояснити вже багато речей своїм колегам. Мій головний бухгалтер .навіть не віре .що я за 2 місяці всьому навчилася на курсах.Маючи диплом економіста .честно мало розуміла.що я вчила . Все залежить від викладача. Наталія Петрівна -професіонал і підготовила собі надійну зміну. Пишаюся такими людьми і хочу бути подібною.
 
Дата: 27 октября 2017
Размещено от: Светлана
Хочу поблагодарить Наталию Петровну за ее нелегкий труд . Спасибо за профессионализм и человеческое отношение. Таких преподавателей как Вы очеень мало. Спасибо за знания.
 
Дата: 03 октября 2017
Размещено от: Лариса
Величезне Вам спасибі Наталя Петрівна за те що Ви поділилися з нами Вашими знаннями, Вашим досвідом!!! Хай ваш Центр процвітає, Ви дійсно робите Велику Справу! Спасибі вам!!!
 
Дата: 09 сентября 2017
Размещено от: Ирина Козловская
Только положительные отзывы о курсах бухгалтеров в учебном центре "Пульс" хочу оставить на Вашем сайте Вам и тем,кто ищет курсы бухгалтеров в Киеве . Все четко и понятно излагается .На все вопросы получил ответы.Рекомендую.
 
Дата: 22 августа 2017
Размещено от: Олег
Спасибо за знания.Очень понравилось.Не думала ,что технарь может за такое короткое время научиться бухгалтерии . Буду Вас рекомендовать. Вы лучшие!!
 
Дата: 15 августа 2017
Размещено от: Ольга
Класні курси ! В моєму житті -це перші курси і мені дуже сподобалось вчитися.За короткий час я оволоділа знаннями бухгалтерії і навчилася вільно працювати в 1 С. На цьому я не зупинюсь.Дуже сподобалося вчитися ( в університеті не було цікаво). Все залежить від викладача. Наталія Петрівна -класна і фахівець.
 
Дата: 09 августа 2017
Размещено от: Тетяна
Дякую за Вашу важку працю.Вибираючи курси бухгалтерів в Києві уважно вивчала відгуки ,але основним важелем було для мене викладання українською мовою та практика в 1С 8 . В навчальному центрі "Пульс" я це отримала в повному обсязі. Задоволена і результатом і вдячна за отриману роботу бухгалтера . Записала свою подругу на курси .
 
Дата: 24 июля 2017
Размещено от: Олена
Результатом та отриманими знаннями задоволена.Сподобався підхід та манера викладання курсу. Матеріал викладався зрозуміло ,доступно та легко до сприйняття .Сподобалось наявність практичних занять. Дякую за парофесійний підхід.Бажаю розвитку та успіху.
 
Дата: 20 июля 2017
Размещено от: Даневич Людмила
Наталия Петровна- прекрасный преподаватель,хороший,добрый человек и ас в бухгалтерии. Вся наша группа очень довольна .Все в группе свободно работают в 1С и разбираютсяв бухучете. Спасибо .
 
Дата: 09 июля 2017
Размещено от: Ксения
Девочки спасибо за Ваш труд . Курс бухгалтера с нуля советую пройти именно в учебном центре Пульс . Все как на сайте .Практики -100% и обьясняется все своими словами. Хороших учеников Вам и расширения масштабов деятельности.
 
Дата: 28 июня 2017
Размещено от: Людмила Ивановна


Оставить отзыв
*обязательные поля.
Ваше имя:*
Email:*
Ваше фото:
Фото не должно быть больше 500x500 px и размером до 250 kb
Защитный код:
Введите код сюда:*
Ваш отзыв:*